Kategorie

Sprawdź swoją przesyłkę

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zamawiając produkty w sklepie Hanway.pl możesz zawsze poprosić o numer nadania swojej przysyłki wysyłając taką prośbę na nasz adres mailowy. Dzięki specjalnemu, unikalnemu numerowi dowiesz się na jakim etapie realizacji jest Twoja przesyłka.

Poczta Polska

Jeśli zamawiając produkt wybrałeś dostawę za pośrednictwem Poczty Polskiej kliknij w poniższy obrazek. Zostaniesz przekierowany na stronę Śledzenie przesyłki Poczty Polskiej gdzie należy wpisać lub skopiować 10 cyfrowy numer, który otrzymasz od nas. Po kliknięciu przycisku Szukaj dowiesz się o swojej przesyłce.

Logo PP

Kurier DPD

Jeśli Twoja paczka została wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD procedura sprawdzania przesyłki jest podobna. Poproś nas o numer nadania wysyłając mail na adres kontakt@hanway.pl. Następnie kliknij obrazek DPD. Zostaniesz przekierowany na stronę przewoźnika. Wpisz lub skopiuj otrzymany od nas numer przesyłki w okno "Zlokalizuj przesyłkę" i kliknij poniżej przycisk Monitoruj. Po krótkiej chwili zobaczysz na stronie zestawienie informacji o przebiegu Twojej przesyłki.

Logo DPD

Zależy nam abyś jak najszybciej otrzymał swoją przesylkę. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów pracownik Hanway.pl jest do Twojej dyspozycji. Otrzymasz pomoc i odpowiedź na zadane pytania tak szybko jak to możliwe.